CongresoAbierto.cl

To: Kathe, Cata, Dani, Damián, Roberto Poblete Zapata, Gabriel Boric Font, Gustavo Hasbún Selume, Iván Flores García, Jaime Bellolio Avaria, Jorge Pizarro Soto, Juan Antonio Coloma Correa, Manuel José Ossandón Irarrázabal, Marcelo Chávez Velásquez, Osvaldo Andrade Lara, Manuel Monsalve Benavides, Felipe Ward Edwards, Fulvio Rossi Ciocca, Adriana Muñoz D'Albora, Leopoldo Pérez Lahsen, Lily Pérez San Martín, Loreto Carvajal Ambiado, Gabriel Silber Romo, Luis Lemus Aracena, Alberto Espina Otero, Gaspar Rivas Sánchez, Luis Rocafull López, Cristina Girardi Lavín, Alberto Robles Pantoja, Cristián Campos Jara, Cristián Monckeberg Bruner, Marcela Hernando Pérez, Daniel Farcas Guendelman, Aldo Cornejo González, Marcela Sabat Fernández, Daniel Melo Contreras, Daniel Núñez Arancibia, Marcelo Schilling Rodríguez, Daniella Cicardini Milla, Alejandra Sepúlveda Orbenes, Marco Antonio Núñez Lozano, Marcos Espinosa Monardes, David Sandoval Plaza, Mario Venegas Cárdenas, Marisol Turres Figueroa, Alejandro García-Huidobro Sanfuentes, María José Hoffmann Opazo, Matías Walker Prieto, Denise Pascal Allende, Alejandro Guillier Álvarez, Maya Fernández Allende, Diego Paulsen Kehr, Nicolás Monckeberg Díaz, Ena Von Baer Jahn, Osvaldo Urrutia Soto, Enrique Jaramillo Becker, Alejandro Navarro Brain, Pablo Lorenzini Basso, Enrique Van Rysselberghe Herrera, Patricio Melero Abaroa, Ernesto Silva Méndez, Patricio Vallespín López, Alejandro Santana Tirachini, Eugenio Tuma Zedán, Felipe De Mussy Hiriart, Patricio Walker Prieto, Paulina Núñez Urrutia, Felipe Harboe Bascuñán, Pedro Araya Guerrero, Alfonso De Urresti Longton, Felipe Kast Sommerhoff, Pedro Browne Urrejola, Pedro Pablo Álvarez-Salamanca Ramírez, Felipe Letelier Norambuena, Pepe Auth Stewart, Andrea Molina Oliva, Rabindranath Quinteros Lara, José Miguel Ortiz Novoa, Andrés Allamand Zavala, Ramón Barros Montero, Ramón Farías Ponce, Andrés Zaldívar Larraín, Raúl Saldívar Auger, Renzo Trisotti Martínez, Antonio Horvath Kiss, René Manuel García García, René Saffirio Espinoza, Ricardo Lagos Weber, Ricardo Rincón González, Arturo Squella Ovalle, Roberto León Ramírez, Rodrigo González Torres, Baldo Prokurica Prokurica, Romilio Gutiérrez Pino, Germán Becker Alvear, Rosauro Martínez Labbé, Bernardo Berger Fett, Sergio Aguiló Melo, Sergio Espejo Yaksic, Germán Verdugo Soto, Sergio Gahona Salazar, Sergio Ojeda Uribe, Giorgio Jackson Drago, Tucapel Jiménez Fuentes, Vlado Mirosevic Verdugo, Camila Vallejo Dowling, Gonzalo Fuenzalida Figueroa, Guido Girardi Lavín, Guillermo Ceroni Fuentes, Víctor Pérez Varela, Guillermo Teillier Del Valle, Víctor Torres Jeldes, Yasna Provoste Campillay, Carlos Abel Jarpa Wevar, Hernán Larraín Fernández, Carlos Bianchi Chelech, Hugo Gutiérrez Gálvez, Carlos Montes Cisternas, Ignacio Urrutia Bonilla, Ignacio Walker Prieto, Carolina Goic Boroevic, Isabel Allende Bussi, Celso Morales Muñoz, Issa Kort Garriga, Christian Urízar Muñoz, Iván Fuentes Castillo, Iván Moreira Barros, Claudia Nogueira Fernández, Claudio Arriagada Macaya, Iván Norambuena Farías, Clemira Pacheco Rivas, Jacqueline Van Rysselberghe Herrera, Fernando Meza Moncada, Fidel Espinoza Sandoval, Jaime Orpis Bouchon, Francisco Chahuán Chahuán, Jaime Pilowsky Greene, Fuad Chahín Valenzuela, Jaime Quintana Leal, Javier Hernández Hernández, Javier Macaya Danús, Jenny Álvarez Vera, Joaquín Godoy Ibáñez, Joaquín Lavín León, Karla Rubilar Barahona, Karol Cariola Oliva, Joaquín Tuma Zedan, Lautaro Carmona Soto, Leonardo Soto Ferrada, Jorge Insunza Gregorio de las Heras, Jorge Rathgeb Schifferli, Jorge Sabag Villalobos, Jorge Tarud Daccarett, Jorge Ulloa Aguillón, José Antonio Kast Rist, José García Ruminot, José Manuel Edwards Silva, José Pérez Arriagada, Juan Antonio Coloma Álamos, Juan Enrique Morano Cornejo, Juan Luis Castro González and Juan Pablo Letelier Morel

July 31, 2014, 10:38 p.m.

Reply from Ricardo Lagos Weber

July 31, 2014, 10:48 p.m.

Reply from Marcela Sabat Fernández

Aug. 1, 2014, 1:48 p.m.

-

To: Roberto Poblete Zapata, Gabriel Boric Font, Gustavo Hasbún Selume, Iván Flores García, Jaime Bellolio Avaria, Jorge Pizarro Soto, Juan Antonio Coloma Correa, Manuel José Ossandón Irarrázabal, Marcelo Chávez Velásquez, Osvaldo Andrade Lara, Manuel Monsalve Benavides, Felipe Ward Edwards, Fulvio Rossi Ciocca, Adriana Muñoz D'Albora, Leopoldo Pérez Lahsen, Lily Pérez San Martín, Loreto Carvajal Ambiado, Gabriel Silber Romo, Luis Lemus Aracena, Alberto Espina Otero, Gaspar Rivas Sánchez, Luis Rocafull López, Cristina Girardi Lavín, Alberto Robles Pantoja, Cristián Campos Jara, Cristián Monckeberg Bruner, Marcela Hernando Pérez, Daniel Farcas Guendelman, Aldo Cornejo González, Marcela Sabat Fernández, Daniel Melo Contreras, Daniel Núñez Arancibia, Marcelo Schilling Rodríguez, Daniella Cicardini Milla, Alejandra Sepúlveda Orbenes, Marco Antonio Núñez Lozano, Marcos Espinosa Monardes, David Sandoval Plaza, Mario Venegas Cárdenas, Marisol Turres Figueroa, Alejandro García-Huidobro Sanfuentes, María José Hoffmann Opazo, Matías Walker Prieto, Denise Pascal Allende, Alejandro Guillier Álvarez, Maya Fernández Allende, Diego Paulsen Kehr, Nicolás Monckeberg Díaz, Ena Von Baer Jahn, Osvaldo Urrutia Soto, Enrique Jaramillo Becker, Alejandro Navarro Brain, Pablo Lorenzini Basso, Enrique Van Rysselberghe Herrera, Patricio Melero Abaroa, Ernesto Silva Méndez, Patricio Vallespín López, Alejandro Santana Tirachini, Eugenio Tuma Zedán, Felipe De Mussy Hiriart, Patricio Walker Prieto, Paulina Núñez Urrutia, Felipe Harboe Bascuñán, Pedro Araya Guerrero, Alfonso De Urresti Longton, Felipe Kast Sommerhoff, Pedro Browne Urrejola, Pedro Pablo Álvarez-Salamanca Ramírez, Felipe Letelier Norambuena, Pepe Auth Stewart, Andrea Molina Oliva, Rabindranath Quinteros Lara, José Miguel Ortiz Novoa, Andrés Allamand Zavala, Ramón Barros Montero, Ramón Farías Ponce, Andrés Zaldívar Larraín, Raúl Saldívar Auger, Renzo Trisotti Martínez, Antonio Horvath Kiss, René Manuel García García, René Saffirio Espinoza, Ricardo Lagos Weber, Ricardo Rincón González, Arturo Squella Ovalle, Roberto León Ramírez, Rodrigo González Torres, Baldo Prokurica Prokurica, Romilio Gutiérrez Pino, Germán Becker Alvear, Rosauro Martínez Labbé, Bernardo Berger Fett, Sergio Aguiló Melo, Sergio Espejo Yaksic, Germán Verdugo Soto, Sergio Gahona Salazar, Sergio Ojeda Uribe, Giorgio Jackson Drago, Tucapel Jiménez Fuentes, Vlado Mirosevic Verdugo, Camila Vallejo Dowling, Gonzalo Fuenzalida Figueroa, Guido Girardi Lavín, Guillermo Ceroni Fuentes, Víctor Pérez Varela, Guillermo Teillier Del Valle, Víctor Torres Jeldes, Yasna Provoste Campillay, Carlos Abel Jarpa Wevar, Hernán Larraín Fernández, Carlos Bianchi Chelech, Hugo Gutiérrez Gálvez, Carlos Montes Cisternas, Ignacio Urrutia Bonilla, Ignacio Walker Prieto, Carolina Goic Boroevic, Isabel Allende Bussi, Celso Morales Muñoz, Issa Kort Garriga, Christian Urízar Muñoz, Iván Fuentes Castillo, Iván Moreira Barros, Claudia Nogueira Fernández, Claudio Arriagada Macaya, Iván Norambuena Farías, Clemira Pacheco Rivas, Jacqueline Van Rysselberghe Herrera, Fernando Meza Moncada, Fidel Espinoza Sandoval, Jaime Orpis Bouchon, Francisco Chahuán Chahuán, Jaime Pilowsky Greene, Fuad Chahín Valenzuela, Jaime Quintana Leal, Javier Hernández Hernández, Javier Macaya Danús, Jenny Álvarez Vera, Joaquín Godoy Ibáñez, Joaquín Lavín León, Karla Rubilar Barahona, Karol Cariola Oliva, Joaquín Tuma Zedan, Lautaro Carmona Soto, Leonardo Soto Ferrada, Jorge Insunza Gregorio de las Heras, Jorge Rathgeb Schifferli, Jorge Sabag Villalobos, Jorge Tarud Daccarett, Jorge Ulloa Aguillón, José Antonio Kast Rist, José García Ruminot, José Manuel Edwards Silva, José Pérez Arriagada, Juan Antonio Coloma Álamos, Juan Enrique Morano Cornejo, Juan Luis Castro González, Juan Pablo Letelier Morel and Manuel Antonio Matta Aragay

July 26, 2014, 5:28 a.m.

Reply from Ricardo Lagos Weber

July 31, 2014, 10:02 p.m.

Reply from Juan Enrique Morano Cornejo

July 31, 2014, 10:02 p.m.

Reply from Marcela Sabat Fernández

July 31, 2014, 10:06 p.m.

Reply from Leopoldo Pérez Lahsen

July 31, 2014, 10:06 p.m.

Reply from Gabriel Boric Font

July 31, 2014, 10:01 p.m.